KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138097
nr 1713 8097
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, ”Förskolan”. Signerad, numrerad 56/100. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:09:31